Vés al contingut (premeu Retorn)

Junta d'Escola

 La Junta, que presideix el director o directora, és l’òrgan de govern i de màxima representació de l’Escola de Camins. La Junta vetlla perquè l’Escola compleixi adequadament totes les funcions que li atribueixen la normativa vigent, els Estatuts de la UPC i el reglament d’organització i funcionament.(Article 11, Reglament Escola de Camins 26/09/2018)

La composició de la Junta d'Escola és de membres nats (16)  i membres electius (84), aquests s'elegeixen entre i pels membres electius dels sectors de la Junta d'Escola.(Article 12, Reglament Escola de Camins 26/09/2018)

Les seves funcions i competències les podeu consultar en el Reglament de l'Escola.

MEMBRES NATS

Director de L'Escola Díez Mejía, Pedro

Secretari acadèmic de l'Escola

Molins Borrell, Climent

Sotsdirector/a Sànchez Juny, Martí

Sotsdirector/a

Oller Ibars, Eva

Sotsdirector/a Hürlimann Ziegler, Marcel

Sotsdirector/a

Estrada Romeu, Miquel

Sotsdirector/a Cervera Ruiz, Miguel

Sotsdirector/a

Estela Carbonell, Rosa

Sotsdirector/a Baiges Aznar, Joan

Sotsdirector/a

Mösso Aranda, César

Cap de la UTG Àmbit Camins Cullell Tebe, Víctor

Director Dept Enginyeria Civil i Ambiental

Sànchez Vila, Xavier

Secretari/a acadèmic/a DECA Fernàndez Méndez, Sonia

Delegat/da Associació Estudiants Camins

Tamames Soriano, Sara

Representant Dept Física Sànchez Umbria, Joan Josep

Representant Dept. Eng. Elèctrica

Rull Duran, Joan

 

 

 

 

organsdegovern20.png

MEMBRES ELECTES

PDI A
Aparicio Bengoechea, Angel Carlos
Arias Vicente, Irene
Arroyo Àlvarez de Toledo, Marcos
Arroyo Balaguer, Marino
Bairan Garcia, Jesús Miguel
Berenguer Ferrer, Marc
Blade Castellet, Ernest
Campos Cacheda, José Magín
Carol Vilarasau, Ignasi
Casanova Hormaechea, Ignasi
Chacon Flores, Rolando Antonio
Chiumenti, Michele
Falqués Serra, Albert
Fernàndez Garcia, Daniel
Ferrer Martí, Ivet
Gens Solé, Antonio
Huerta Cerezuela, Antonio
Lantada Zarzosa, Maria de las Nieves
Ledesma Villalba, Alberto
Lloret Morancho, Antonio
Mirambell Arrizabalaga, Enrique
Olivella Pastallé, Sebastià
Oñate Ibàñez de Navarra, Eugenio
Ortego Martínez, Mª Isabel
Prat Catalan, Pere
Real Saladrigas, Esther
Robusté Anton, Francesc
Roca Fabregat, Pedro
Rodríguez Ferran, Antonio
Sarrate Ramos, Josep
Sempere Torres, Daniel
Soriguera Martí, Francesc
Turmo Coderque, José
Vaunat, Jean
Zlotnik Martínez, Sergio
PDI B1
Barbú, Lucia Gratiela
Bretones Gallardo, Miguel Angel
Dialamishabankareh, Narges
PDI B2
Barbat Vlad, Gabriel
Zorrilla Martínez, Rubén
(1 vacant)
PDI B3
Garcia Gonzàlez, Alberto
(2 vacants)
PDI B4
Sala Lardíes, Esther
(2 vacants)
EGM
Barat Brull, Arnau
Botella Langa, Alejandro
Cantons Puentes, Sergio
Castellà Ramos, Mònica
Coy Pérez, David
Espina Cámbara, Paula
Garcia Ureta, Carles
Lerin Solé, David
Marra-López Llovet, María
Molina Grifols, Núria
Pilco Pallacho, Andrea
Reyes Díez, Andrés Felipe
Sans Trullas, Clara
(10 vacants)
PAS
Aguilera Millan, Angel
Benet Pagès, Maria Mercé
Bladé Coll, Sergi
Hurtado Gómez, Carlos
Marquès Marquès, Albert
Martín Llach, Núria
Ortín Olivé, David
Pomares Abad, Juan
Robledo Vàzquez, Ceferino
Teixidó Romanos, José Oriol