Vés al contingut (premeu Retorn)

Junta d'Escola

 La Junta, que presideix el director o directora, és l’òrgan de govern i de màxima representació de l’Escola de Camins. La Junta vetlla perquè l’Escola compleixi adequadament totes les funcions que li atribueixen la normativa vigent, els Estatuts de la UPC i el reglament d’organització i funcionament.(Article 11, Reglament Escola de Camins 26/09/2018)

La composició de la Junta d'Escola és de membres nats (16)  i membres electius (84), aquests s'elegeixen entre i pels membres electius dels sectors de la Junta d'Escola.(Article 12, Reglament Escola de Camins 26/09/2018)

Les seves funcions i competències les podeu consultar en el Reglament de l'Escola.

actualització composició: 09/12/2021

MEMBRES NATS

Directora de L'Escola Real Saladrigas, Esther

Secretària acadèmica de l'Escola

Oller Ibars, Eva

Sotsdirector/a Sànchez Juny, Martí

Sotsdirector/a

Fernàndez Garcia, Daniel
Sotsdirector/a Mösso Aranda, César

Sotsdirector/a

Soriguera Martí, Francesc

Sotsdirector/a Cervera Ruiz, Miguel

Sotsdirector/a

Ferrer Martí, Ivet

Sotsdirector/a Baiges Aznar, Joan

Sotsdirector/a

Zlotnik, Sergio
Cap de la UTG Àmbit Camins Cullell Tebe, Víctor

Director Dept Enginyeria Civil i Ambiental

Sànchez Vila, Xavier

Secretari/a acadèmic/a DECA Fernàndez Méndez, Sonia

Delegat/da Associació Estudiants Camins

Del Río Fernández, Paula

Representant Dept Física Sànchez Umbria, Joan Josep

Representant Dept. Eng. Elèctrica

Rull Duran, Joan

 

 

 

 

BannerOG.png

 

 

 

BannerAJE.png

MEMBRES ELECTES

PDI A
Arias Vicente, Irene
Arroyo Àlvarez de Toledo, Marcos
Arroyo Balaguer, Marino
Bairan Garcia, Jesús Miguel
Berenguer Ferrer, Marc
Blade Castellet, Ernest
Bugeda Castelltort, Gabriel
Campos Cacheda, José Magín
Carol Vilarasau, Ignasi
Casanova Hormaechea, Ignasi
Chacon Flores, Rolando Antonio
Chiumenti, Michele
Díez Mejía, Pedro
Espino Infantes, Manel
Estela Carbonell, Rosa María
Falqués Serra, Albert
Garcia Serrano, Joan
Huerta Cerezuela, Antonio
Hürlimann Ziegler, Marcel
Lantada Zarzosa, Maria de las Nieves
Ledesma Villalba, Alberto
Magrinyà Torner, Francesc
Mirambell Arrizabalaga, Enrique
Moya Sanchez, Jose
Olivella Pastallé, Sebastià
Oliver Olivella, Xavier
Oñate Ibàñez de Navarra, Eugenio
Ortego Martínez, Mª Isabel
Pérez Foguet, Agustí
Prat Catalan, Pere
Puigagut Juàrez, Jaume
Robusté Anton, Francesc
Roca Fabregat, Pedro
Rodríguez Ferran, Antonio
Sarrate Ramos, Josep
Sempere Torres, Daniel
Turmo Coderque, José
Vaunat, Jean
PDI B1
Barbú, Lucia Gratiela
Bretones Gallardo, Miguel Angel
Dialamishabankareh, Narges
PDI B2
Barbat Vlad, Gabriel
Zorrilla Martínez, Rubén
(1 vacant)
PDI B3
Garcia Gonzàlez, Alberto
Garfi, Marianna
Ugetti, Enrica
PDI B4
Sala Lardíes, Esther
(2 vacants)
EGM
Fuentes Soriano, Laura
Gutiérrez Marimón, Paula
Huete Arana, Marboré
Hilario Pérez, Jesús
Bosch Gutiérrez, Gerard
Casas Ramos, Ana
Cerrato Carrasco, Àlex
Buira Bozal, Marta
Bahí Ramisa, Sergi
Vallecillos López, Xavier Andreu
Ventosa San Martino, Marc
(12 vacants)
PAS
Aguilera Millan, Angel
Benet Pagès, Maria Mercé
Bladé Coll, Sergi
Hurtado Gómez, Carlos
Marquès Marquès, Albert
Martín Llach, Núria
Ortín Olivé, David
Pomares Abad, Juan
Robledo Vàzquez, Ceferino
Teixidó Romanos, José Oriol